Dėstytojams

Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas su Erasmus+ personalo mobilumo programa: Kviečiame susipažinti su nauju DOREA mokymų kursų katalogu

Kiekvienais metais mes peržiūrime savo ERASMUS+ kvalifikacijos tobulinimo kursų sąrašą ir pristatome naujus kursus, paremtus mūsų ankstesnių mokymų dalyvių ir partnerių interesais, ir visos ES švietimo sistemos poreikiais, taip pat ERASMUS+ programos prioritetais.
Šiais metais, be labiausiai populiarių „soft skill training" kursų, mes pasirinkome pradėti vykdyti naujus, orientuotus į kalbos įgūdžių tobulinimo, šiuolaikinių technologijų ir IT, efektyvaus mokyklos valdymo ir integracinio mokinių su negalia švietimo, mokymo kursus.
Mūsų ERASMUS+ kvalifikacijos tobulinimo kursai vyksta dešimtyje bene gražiausių vietų visoje Europoje – Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Airijoje ir Jungtinėje Karalystėje.
Jūs galite peržiūrėti ir atsisiųsti mūsų naujausią kursų katalogą(atverti) bei susipažinti su visais siūlomai kursais mūsų svetainėje čia. Kviečiami visi suinteresuoti dalyvauti personalo mokymo kursuose, remiamuose Erasmus+ programos lėšomis.
Taip pat siūlome susipažinti su jau patvirtintomis Erasmus+ kvalifikacjos tobulinimo kursų sesijomis 2016 metams.
Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mumis elektoriniu paštu info@dorea.org arba telefonu +357 25 25 66 06. Jei jums kiltų kokių klausimų arba norėtumėte padiskutuoti apie galimą bendradarbiavimą, mes esame pasiruošę suorganizuoti Skype konferenciją (Skype: dorea.educational.institute).

Pagarbiai
Jolanta Banelytė
Generalinė direktorė
DOREA Educational Institute

Dorea Educational Institute
16 Iouniou 1943 st. 9
3022, Limassol
Cyprus
00357 25256606
info@dorea.org