Firma „Floros simfonija“

Įkurta 1993 metais, tačiau jos savininkų istorija prasidėjo dar 1933 m., todėl tos pačios giminės profesinės tradicijos tęsiasi daugiau kaip 75 metus. Darnioje savininkų šeimoje yra ir mūsų Kolegijos absolventė.
Čia dirbama tam, kad būtų sukurtos geros tradicijos, o jus supanti aplinka taptų harmoninga kap gamtos simfonija. Firma apželdina ir prižiūri aplinką, kurios objektai pasiskirstę visoje Lietuvoje. Prekiaujama įvairiasi dekoratyviniais augalais, sodinukais, jų auginimui bei priežiūrai skirtomis priemonėmis, skintomis gėlėmis ir jų proginėmis kompozicijomis, o taip pat vazoninėmis gėlėmis. Floros simfonija įrengia laistymo sistemas, fontanus, krioklius, baseinus, lauko ir augalų apšvietimą, kuria interjero fitodizainą.
Agentūra „Factum“ yra įtraukusi net 7 gėlių salono „Floros simfonija“ rekordus. Tai rekordinė širdis iš 1014 rožių, 4 metrų aukščio gėlių ir pusės tonos vaisių kompozicija. Vestuivinė nuotakos suknelė iš 1537 rožių žiedų, aukščiausia gėlių kompozicija iš orchidėjų, Kalėdinė puokštė iš 701 rožės. Floristinė kompozicija „Vandens siurprizas“ buvo sukurta iš 600 rožių bei daugiau nei 20 tūkstančių žiedlapių. 5,7 m aukščio eksterjerinė floristinė kompozicija.
Firmoje studentai atlieka specializacijos praktiką, renka duomenis baigiamiesiems darbams, apsilanko kompleksinių mokomųjų praktikų metu, dirba per vasaros atostogas.