LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Kvietimas dalyvauti konferencijoje KOLEGIJOS dėstytojams ir studentams

Maloniai kviečiame dalyvauti Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje, kuri vyks 2017 metų kovo 1-2 d. Girionyse  (1 dieną - konferencijos pranešimai kolegijos 108 a.; 2 dieną - kraštovaizdžio objektų lankymas ir aptarimas). Dalyvaus ir pranešimus skaitys kraštovaizdžio architektai, žinomi gamtininkai ir šios srities praktikai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vengrijos ir Ukrainos. Pagrindinis dėmesys bus skirtas želdynų kūrimo procesui. Kūrybiškas požiūris į kraštovaizdžio projektavimą, apsaugą, tvarkymą, projektų viešinimą, skatina funkcionalių, estetiškų erdvių atsiradimą mūsų gyvenamojoje aplinkoje. Ši tema aktuali ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje.

medis

Tarptautinės konferencijos "Kūrybiniai procesai želdynuose" pranešimai (PDF)

 

 

 

KMAIK susitikimas su Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA ir UAB “Enerstenos grupė” atstovais

Š. m. vasario 21 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje viešėjo Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA direktorė Vilma Gaubytė ir UAB “Enerstenos grupė” rinkodaros vadovė Donalda Tumaitytė. Susitikime su Miškininkystės ir Hidrotechninės statybos katedrų studentais bei dėstytojais viešnios pristatė reprezentuojamų įmonių veiklą, Lietuvos atsinaujinančios energetikos sektoriaus ateities perspektyvas bei karjeros galimybes šiame sektoriuje. 

Skaityti daugiau...
 
Tapybos paroda

Vyksta kasmetinė želdynų dizaino specialybės studentų tapybos paroda (I aukšto ekspozicijų erdvėje). Daugeliui tai buvo pirmas bandymas ant drobės tapyti akrilu. Vieni rinkosi teptuką, kiti mentelę.
Parodos temos pavadinimas gimė gana spontaniškai, paskaitos metu kažkam ištarus frazę „ O GAL MIESTAS“. Koks tas mietas? Kokia jo nuotaika, siluetas? Miestą kiekvienas mato savaip. Kokį miestą pamatė ištęstinių studijų studentai galima pamatyti iki 2017 03 01d.

img 4089

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė konferencija "Kūrybiniai procesai želdynuose"

Kviečiame į tarptautinę konferenciją "Kūrybiniai procesai želdynuose"  2017 m. kovo 1 d., Liepų g. 1, Girionys, Kauno r. 

Konferencijos programa (PDF dokumentas)

 
Paskelbtas naujas konkursas www.stipendijos.lt

Pranešame apie šiuo metu paskelbtą konkursą magistrantūros ir doktorantūros studijoms Turkijoje 2017 m. Daugiau informacijos:  http://www.stipendijos.lt/lt/konkursas-magistranturos-ir-doktoranturos-studijoms-turkijoje-2017-m.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 6 iš 74
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.