LithuanianEnglish (United Kingdom)
Vaisių dekoratyvinio pjaustymo kursai
There are no translations available.

STARTAVOME SU PAKILIA NUOTAIKA

20161122 173531-1

 Ilgai žadėję ir atidėlioję, pagaliau startavome su dekoratyviojo vaisių raižymo kursais. Ačiū visiems dalyvavusiems už jūsų entuziazmą, pakilią nuotaiką ir geras emocijas tokį vėlyvą lapkričio vakarą. Kol esate Jūs, jaučiamės reikalingi ir mes. Tikimės vėl greitu metu susitikti.

Daugiau foto...

Read more...
 
Informacija
There are no translations available.

Skelbiamas papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

 

Valstybinis studijų fondas skelbia papildomą paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimą. Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją 2016 m. rudens semestrą papildomo priėmimo metu, nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki gruodžio 7 d. privalo per Fondo interneto tinklalapį <www.vsf.lt> prisijungti prie Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinės sistemos ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Socialinė stipendija SS 2016 m. rudens semestras papildomas priėmimas_lapkritis-gruodis). Valstybinio studijų fondo raštas čia.

 
There are no translations available.

DĖMESIO!

 Magistro studijų galimybes Anglijoje


Pirmadienį (lapkričio 21 d.) 13.30 atvyksta organizacijos FOX.lt atstovai pristatyti Magistro studijų galimybes Anglijoje. Kviečiu ateiti ir pasiklausyti visus planuojančius savo ateitį ir ne tik. Auditorija 211, pristatymas užtruks apie vieną akademinę valandą. (Skrajutė čia)

Read more...
 
Praktika Danijoje 2017 m.
There are no translations available.

Praktika Danijoje 2017 m. (pdf )

Kviečiame visus norinčius registruotis This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it arba 204 kabinetas

 
Projektas "Draugiška zona#7"
There are no translations available.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos studentai kartu su Žemųjų Šančių bendruomenės nariais vykdė projektą "Draugiška zona#7", kurio metu inventorizavo želdinius "Kopūstų lauke". Studentai dalinosi ne tik dendrologijos žiniomis, bet ir gera nuotaika.

dsc01691

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 7 of 73

Page updated

Last Update: 2017-03-24 13:26.

Search

Current visitors

We have 93 guests online

Sponsors

Banner
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.