LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos

Mieli mokytojai ir moksleiviai,

 

„Gamtos pažinimo“ paskaitos - tai puiki galimybė tik per vieną dieną pažinti kolegijos gyvenimą ir pabendrauti su studentais ir dėstytojais, dalyvauti gamtos pažinimo paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose.

Skaityti daugiau...
 
Paskelbti konkursai vasaros stažuotėms dėstytojams ir vasaros kursams studentams

JAV ambasada yra paskelbusi du konkursus:

1. JAV ambasados konkursas vasaros stažuotėms Jungtinėse Amerikos Valstijose aukštųjų mokyklų dėstytojams – SUSI (Study of the United States Institutes for Scholars). Daugiau informacijos:  http://stipendijos.lt/lt/jav-ambasados-konkursas-vasaros-stazuotems-jungtinese-amerikos-valstijose-aukstuju-mokyklu-destytojams-susi-study-of-the-united-states-institutes-for-scholars;

2. JAV ambasados konkursas vasaros kursams Jungtinėse Amerikos Valstijose I-III kurso bakalauro studijų studentams – SUSI (Study of the United States Institutes for Scholars). Daugiau informacijos:  http://stipendijos.lt/lt/jav-ambasados-konkursas-vasaros-kursams-jungtinese-amerikos-valstijose-i-iii-kurso-bakalauro-studiju-studentams-susi-study-of-the-united-states-institutes-for-scholars.

 
Apie mus rašo

Dienraštyje "Klaipėda" išspausdintas straipsnis apie vizitą, kurio metu specialistai vertino Klaipėdos Treko parko šimtamečių ąžuolų būklę. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos direktoriaus pavaduotojas Remigijus Bakys, Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros vedėja Asta Doftartė  kartu su arboristais vertinimo metu pademonstravo ir kolegijos turimą puvinio tyrimo aparatą - tomografą ARBOTOM.

Nuoroda į straipsnį su fotografijomis: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/specialistai-vertino-treko-parko-azuolu-bukle-789391

arboristai2

 

 

 
Kalėdinis koncertas "Senelių rojuje"

"Senelių rojus" dėjoka Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos III-čio kurso rekreacijos studentams bei lektoriui Norbertui Gibui už labai gražią, kilnią ir šaunią iniciatyvą, už surengtą Kalėdinį koncertą-vaidinimą, dovanas, gerą nuotaiką, šypsenas šių namų gyventojams.

dscf0812

Skaityti daugiau...
 
Svarsčio kilnojimo varžybos

Gruodžio 8 d. Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų XVII –ųjų sporto žaidynių svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų kolegijos komanda: Paulius Sereika, Mantas Valavičius, Julius Žygaitis, Eimantas Keleris, Mindaugas Skripkauskas ir Tadas Metrikis. Varžybose dalyvavo ir Pasaulio jaunimo čempionai broliai Otai, kurie atstovavo Šiaulių Valstybinę kolegiją, Lietuvos rinktinės narys Sergejus Kirilenka, atstovaujantis Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegiją ir dar keletas kandidatų į Lietuvos rinktinę.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 7 iš 74
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.