LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Sveikiname KMAIK sportininkus!

Vasario 22 dieną Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos kolegijų studentų XVII-ųjų sporto žaidynių uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybos, kuriose gana šauniai pasirodė mūsų kolegijos studentų komanda.

Skaityti daugiau...
 
ERASMUS paskaitos

Kviečiame į ERASMUS paskaitas Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedroje 2017 m. kovo 3 dieną 403 auditorijoje:

9. 00 – 10. 30 val.
"Kraštovaizdžio kūrimas, panaudojant naujus kraštovaizdžio elementus ir medžiagas" (dr. Madara Markova, Latvijos žemės ūkio universitetas)

10. 45 – 12. 15 val.
"Nuo žemės iki vandens: kompleksinio projektavimo iššūkiai, padedantys įkomponuoti naują terminį ežerą į kraštovaizdį" (dr. Zsombor Boromisza, Szent – Istvan universitetas, Vengrija)

 
Kvietimas dalyvauti konferencijoje KOLEGIJOS dėstytojams ir studentams

Maloniai kviečiame dalyvauti Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos organizuojamoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje, kuri vyks 2017 metų kovo 1-2 d. Girionyse  (1 dieną - konferencijos pranešimai kolegijos 108 a.; 2 dieną - kraštovaizdžio objektų lankymas ir aptarimas). Dalyvaus ir pranešimus skaitys kraštovaizdžio architektai, žinomi gamtininkai ir šios srities praktikai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Vengrijos ir Ukrainos. Pagrindinis dėmesys bus skirtas želdynų kūrimo procesui. Kūrybiškas požiūris į kraštovaizdžio projektavimą, apsaugą, tvarkymą, projektų viešinimą, skatina funkcionalių, estetiškų erdvių atsiradimą mūsų gyvenamojoje aplinkoje. Ši tema aktuali ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje.

medis

Tarptautinės konferencijos "Kūrybiniai procesai želdynuose" pranešimai (PDF)

 

 

 

KMAIK susitikimas su Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA ir UAB “Enerstenos grupė” atstovais

Š. m. vasario 21 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje viešėjo Lietuvos biomasės energetikos asociacijos LITBIOMA direktorė Vilma Gaubytė ir UAB “Enerstenos grupė” rinkodaros vadovė Donalda Tumaitytė. Susitikime su Miškininkystės ir Hidrotechninės statybos katedrų studentais bei dėstytojais viešnios pristatė reprezentuojamų įmonių veiklą, Lietuvos atsinaujinančios energetikos sektoriaus ateities perspektyvas bei karjeros galimybes šiame sektoriuje. 

Skaityti daugiau...
 
Tapybos paroda

Vyksta kasmetinė želdynų dizaino specialybės studentų tapybos paroda (I aukšto ekspozicijų erdvėje). Daugeliui tai buvo pirmas bandymas ant drobės tapyti akrilu. Vieni rinkosi teptuką, kiti mentelę.
Parodos temos pavadinimas gimė gana spontaniškai, paskaitos metu kažkam ištarus frazę „ O GAL MIESTAS“. Koks tas mietas? Kokia jo nuotaika, siluetas? Miestą kiekvienas mato savaip. Kokį miestą pamatė ištęstinių studijų studentai galima pamatyti iki 2017 03 01d.

img 4089

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 8 iš 77

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 240 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.