LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Įvyko paroda – konkursas „Žiemos puokštė“ bei atvirų durų diena

Gruodžio mėn. 8 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko tradicinė respublikinė paroda – konkursas „Žiemos puokštė“, bei atvirų durų diena. Renginiuose dalyvavo mokytojai, moksleiviai bei jų tėveliai iš visos Lietuvos.

Šiais metais buvo pateiktos 178 konkursui skirtos teminės Kalėdinės kojinės.
Komisijos užduotis buvo įvertinti šventinių kompozicijų meninę raišką ir jų kūrimo technologijas, bei apdovanoti šiuos dalyvius prizais.

 dsc 0975

Skaityti daugiau...
 
Atvirų durų diena

KMAIK moksleivius kviečia į atvirų durų dieną

 

Kauno Miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija 2016 m. gruodžio 8 d. 10 val. kviečia į Atvirų durų dieną. Renginio metu pristatysime aplinkos inžinerijos bei miškininkystės ir kraštotvarkos fakultetus, studijų programas; bus demonstruojamos šiuolaikinės hidrotechninės statybos, „išmaniojo namo“, žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų, želdynų projektavimo ir įrengimo, sodininkystės, miškininkystės bei kitų sričių technologijos. Moksleiviai galės patys išbandyti kai kuriuos technologinius procesus (pavyzdžiui, į virtualią realybę perkeliantį kompiuterinį miško kirtimo mašinos simuliatorių, kraštovaizdžio modeliavimo sistemas ir kt.), taip pat turės progą pabendrauti su Kolegijos darbuotojais, gamyboje dirbančiais specialistais, studentais; papasakosime apie Kolegiją baigusių absolventų karjeros galimybes, perspektyviausias sritis, galimybes gauti įdomų ir gerai apmokamą darbą.
Atvirų durų dieną laukiami ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai, tėveliai, kurie taip pat galės dalyvauti seminare „Žaliosios klasės ugdymo procese“.

Maloniai prašome atvyksiančias moksleivių grupes registruotis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
„Žiemos puokštė“ paroda – konkursas

Mieli moksleiviai ir mokytojai,
Kauno Miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija  2016 m. gruodžio 8 d. 10 val. kviečia 
5-8 ir 9-12 klasių bei gimnazijų moksleivius  dalyvauti respublikinėje „Žiemos puokštės“ parodoje – konkurse. Konkurso tema –„Kalėdinė kojinė 2016“.
Tuo pačiu metu kviečiame į kolegijoje vyksiančią Atvirų durų dieną, kurios metu supažindinsime bendrojo lavinimo mokyklų  ir gimnazijų moksleivius bei mokytojus  su technologijos ir biomedicinos mokslų specialybėmis.
 Apie dalyvavimą prašome informuoti  iki 2016 m. gruodžio 05 d.

Daugiau informacijos rasite čia: nuostatai, registracijos anketa

 
Darbo skelbimas

UAB BM TRADA Lietuva ieško pardavimų vadybininko. Prisijunk prie šaunios komandos! 

http://bmtrada.lt/wordpress/wp-content/uploads/2012/10/Pardavimu-vadybininkas.pdf

 
Vaisių dekoratyvinio pjaustymo kursai

STARTAVOME SU PAKILIA NUOTAIKA

20161122 173531-1

 Ilgai žadėję ir atidėlioję, pagaliau startavome su dekoratyviojo vaisių raižymo kursais. Ačiū visiems dalyvavusiems už jūsų entuziazmą, pakilią nuotaiką ir geras emocijas tokį vėlyvą lapkričio vakarą. Kol esate Jūs, jaučiamės reikalingi ir mes. Tikimės vėl greitu metu susitikti.

Daugiau foto...

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 8 iš 74
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.