LithuanianEnglish (United Kingdom)
Tomas Gelbūda - Europos studentų čempionas
There are no translations available.

Iš 9-to Europos šalių miškininkystės studentų profesinio meistriškumo čempionato, vykusio Liuksemburge Kolegijos rinktinė grįžo su medaliu.

Read more...
 
Studentų spektaklio premjera
There are no translations available.

Gegužės 13 d. buvo pristatyta spektaklio “ Ar tai svarbu ?” premjera. Spektaklio režisierė - Kadastrinių  matavimų ir nekilnojamo turto formavimo specialybės I kurso studentė Lina Matlauskaitė.

 

 
Read more...
 
Nupjauta storiausia eglė
There are no translations available.

Kolegijos miškininkystės specialybės studentai G. Stasiūnas, D. Badauskas ir T. Gelbūda, „apsiginklavę“ galingais Husqvarna 576 XP pjūklais  kovo 18 d. padėjo „atsisveikinti „ su storiausia  ir antra pagal aukštį iki šiol Lietuvoje laikyta egle. Jau apie tris metus eglė buvo nudžiuvusi, dodėl Šakių raj. Gelgaudiškio seniūnijoje daugiau nei 150 metų augantis medis tapo nesaugus.  Nupjovus eglę buvo nustatyta, jog  jos ilgis  41,5 m,  kelminės dalies apimtis 3,8 metrų , o  iš jos būtų galima pagaminti apie 15 kietmetrių medienos.......

Nuotraukos A. Jurkonio      Apie mus/Galerija

 

 
Sodybų aplinkos tvarkymo kursai
There are no translations available.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje (Liepų g.1, Girionys, Kauno raj.) vasario 24-26 d. organizuojami sodybų apželdinimo ir aplinkos tvarkymo kursai. Kursuose įgysite žinių apie sodybos teritorijos planavimą, želdinių komponavimą,gėlynus, vejų įrengimą ir kt. Taip pat susipažinsite su želdynų projektavimo pagrindais. Kursai vyks vakarais nuo 16 val.

Informacija teikiama ir į kursus registruojama telefonais:  (8 37)38 30 82, 8-685-84542 arba el.paštu: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

 
Konkursas „Atsinaujinantys ištekliai energetikoje“
There are no translations available.

Konkurse kviečiami dalyvauti bendro lavinimo mokyklų 10 – 12 (II – IV gimnazijų) klasių moksleiviai. Projektų pristatymas vyks gruodžio 16 d. kolegijoje.

Read more...
 
<< Start < Prev 71 72 73 74 75 Next > End >>

Page 72 of 75
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.