LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Nupjauta storiausia eglė

Kolegijos miškininkystės specialybės studentai G. Stasiūnas, D. Badauskas ir T. Gelbūda, „apsiginklavę“ galingais Husqvarna 576 XP pjūklais  kovo 18 d. padėjo „atsisveikinti „ su storiausia  ir antra pagal aukštį iki šiol Lietuvoje laikyta egle. Jau apie tris metus eglė buvo nudžiuvusi, dodėl Šakių raj. Gelgaudiškio seniūnijoje daugiau nei 150 metų augantis medis tapo nesaugus.  Nupjovus eglę buvo nustatyta, jog  jos ilgis  41,5 m,  kelminės dalies apimtis 3,8 metrų , o  iš jos būtų galima pagaminti apie 15 kietmetrių medienos.......

Nuotraukos A. Jurkonio      Apie mus/Galerija

 

 
Sodybų aplinkos tvarkymo kursai

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje (Liepų g.1, Girionys, Kauno raj.) vasario 24-26 d. organizuojami sodybų apželdinimo ir aplinkos tvarkymo kursai. Kursuose įgysite žinių apie sodybos teritorijos planavimą, želdinių komponavimą,gėlynus, vejų įrengimą ir kt. Taip pat susipažinsite su želdynų projektavimo pagrindais. Kursai vyks vakarais nuo 16 val.

Informacija teikiama ir į kursus registruojama telefonais:  (8 37)38 30 82, 8-685-84542 arba el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 
Konkursas „Atsinaujinantys ištekliai energetikoje“

Konkurse kviečiami dalyvauti bendro lavinimo mokyklų 10 – 12 (II – IV gimnazijų) klasių moksleiviai. Projektų pristatymas vyks gruodžio 16 d. kolegijoje.

Skaityti daugiau...
 
Profesinio meistriškumo čempionatas Baltarusijoje

Rugsėjo 9-11 dienomis Baltarusijoje vykusiame atvirame medkirčių čempionate, kuriame dalyvavo ir Rusijos bei Latvijos komandos, Lietuvos rinktinės sudėtyje varžėsi ir kolegijos miškininkystės specialybės II kurso studentas Gediminas Stasiūnas.            

Skaityti daugiau...
 
Rengiami kaimo plėtros projektai

Kolegijoje yra galimybė rengti kaimo plėtros žemėtvarkos ir žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 72 iš 74
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.