LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Konkursas "Aplinka 2009"

Gegužės 8 d. 5vyko regijoninis konkursas "Aplinka 2009". Konkurse dalyvavo kolegijos Želdynų dizaino specialybės studentų komandos "Burbulas" ir "Šaltinėlis" bei UAB "Žaliasis sezonas" ir UAB "Ryterna" komandos.

Nugalėtojais tapo kolegijos Želdynų dizaino specialybės studentų komanda "Burbulas", antrąją vietą užėmė kita studentų komanda - "Šaltinėlis". Profesionalų komandoms buvo padėkota už dalyvavimą ir savo patirties perteikimą būsimiesiems specialistams. 

Konkurso vaizdai

Skaityti daugiau...
 
Sodybų aplinkos tvarkymo ir apželdinimo kursai

Informacija teikiama ir į kursus registruojama telefonais: (8 37)38 30 82, 8 614 34362 arba el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Skaityti daugiau...
 
Dalyvavimas projekte RUTH

Kovo 23 – balandžio 2 d.  grupė studentų ir dėstytojų išvyksta į Suomiją, kur dalyvaus  tarptautiniame RUTH (Rural traditional heritage) projekte. Projekto tikslas - susipažinti su Lietuvos, Norvegijos, Suomijos kultūros paveldo tradicijomis bei ypatumais.

 
Renginys “Meilė gamtai ir žmogui”

Renginio tikslas – suteikti meilės dienai platesnę bendruomenišką išraišką, susieti ją su meile gamtai ir žmogui. 

Dalyviai – kolegijos bendruomenė, Girionių vaikų darželio auklėtiniai, Lietuvos miškų instituo darbuotojai, šokėjų grupe “Disco Girls”.

Skaityti daugiau...
 
Atidarytos naujos Aplinkos inžinerijos fakulteto patalpos ir atvertos renovuotos sporto salės durys

Svečiams, atvykusiems į Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimą,  ir kolegijos bendruomenei  direktorius dr. A. Tebėra  pristatė kolegijos veiklą ir perspektyvas. Taip pat buvo atidarytos naujos Aplinkos inžinerijos fakulteto patalpos, Aplinkotyros laboratorija bei renovuota sporto salė.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 71 72 73 74 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 74 iš 74
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.