LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Informacija

Skelbiamas papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas

 

Valstybinis studijų fondas skelbia papildomą paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimą. Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją 2016 m. rudens semestrą papildomo priėmimo metu, nuo 2016 m. lapkričio 28 d. iki gruodžio 7 d. privalo per Fondo interneto tinklalapį <www.vsf.lt> prisijungti prie Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinės sistemos ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Socialinė stipendija SS 2016 m. rudens semestras papildomas priėmimas_lapkritis-gruodis). Valstybinio studijų fondo raštas čia.

 

DĖMESIO!

 Magistro studijų galimybes Anglijoje


Pirmadienį (lapkričio 21 d.) 13.30 atvyksta organizacijos FOX.lt atstovai pristatyti Magistro studijų galimybes Anglijoje. Kviečiu ateiti ir pasiklausyti visus planuojančius savo ateitį ir ne tik. Auditorija 211, pristatymas užtruks apie vieną akademinę valandą. (Skrajutė čia)

Skaityti daugiau...
 
Praktika Danijoje 2017 m.

Praktika Danijoje 2017 m. (pdf )

Kviečiame visus norinčius registruotis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba 204 kabinetas

 
Projektas "Draugiška zona#7"

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos studentai kartu su Žemųjų Šančių bendruomenės nariais vykdė projektą "Draugiška zona#7", kurio metu inventorizavo želdinius "Kopūstų lauke". Studentai dalinosi ne tik dendrologijos žiniomis, bet ir gera nuotaika.

dsc01691

Skaityti daugiau...
 
Vaisių dekoratyvinio pjaustymo kursai

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija organizuoja  Dekoratyvinio vaisių pjaustymo kursus, kurie vyks 2016 m. lapkričio 22 d. (antradienį). Kursų metu mokinsimės dekoratyviai pjaustyti arbūzą/melioną. Kursų trukmė 2 – 3 val.

arbuzas

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 9 iš 74
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.