LithuanianEnglish (United Kingdom)
Šaunūs bėgikų startai
There are no translations available.

dsc00659Gegužės 10 d. mūsų kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų XVII-ųjų sporto žaidynių lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybės. Nors iš ryto gamtos vaizdai vertė abejoti ar tai tikrai pavasaris, įdienojus saulutė ne tik nutirpdė naktį iškritusį sniegą, bet ir pakėlė bėgikų nuotaiką.

Read more...
 
Papildomas konkursas praktikoms lituanistinėse mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose
There are no translations available.

Informuojame, kad paskelbtas papildomas konkursas praktikoms lituanistinėse mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose. Daugiau...

 
Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtotvarkos aktualijos 2017“
There are no translations available.

2017 m. gegužės 4 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtotvarkos aktualijos 2017“, kurioje savo idėjomis, įžvalgomis bei tyrimų rezultatais, nagrinėjant gamtotvarkos ir aplinkotvarkos problemas, dalinosi ne tik įvairių specialybių studentai bet ir dėstytojai.
Šiais metais kasmete tapusi konferencija pasižymėjo itin didele gausa dalyvių.
Konferencijai savo straipsnius pristatė ne tik Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos studentai, bet ir studentai iš Kauno kolegijos, Aleksando Stulginskio universiteto, Vysoká škola Karla Engliše (Čekija), Karelijos taikomųjų mokslų universiteto (Suomija), Anadolu universiteto (Turkija). Iš viso konferencijos metu buvo skaityti 38 pranešimai.

Read more...
 
Ąžuolo bandomųjų želdinių įveisimas Pakruojo miškų urėdijoje
There are no translations available.

img 0274Balandžio 28 d. Kolegijos kolektyvas dalyvavo paprastųjų ąžuolų - Lietuvos gamtos palikuonių bandomųjų želdinių įveisime Pakruojo miškų urėdijos Pakruojo girininkijoje. Įveista 2,5 ha bandomųjų želdinių (pasodinta 2,0 tūkst. sėklinės kilmės ir 0,9 tūkst. skiepytų ąžuolo sodinukų). 

Read more...
 
Aukštumalos pelkės pažintiniame take
There are no translations available.

img 0162Balandžio 26 d. Kolegijos direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Loreta Semaškienė, Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros vedėja Asta Doftartė, pavaduotojas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , lektorė Vaida Vaitkutė Eidimtienė, Miškininkystės katedros vedėja Dovilė Gustienė ir KMAIK studentai iš Baltarusijos lankėsi Aukštumalos aukštapelkėje, Nemuno deltos regioniniame parke.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 2 of 77

Page updated

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Search

Current visitors

We have 156 guests online

Sponsors

Banner
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.