LithuanianEnglish (United Kingdom)
Naujienos
Festivalis - paroda „Flora EXPO LT 2017”

mano rekl. fb

Festivalis - paroda „Flora EXPO LT 2017”, vyksiantis šių metų gegužės 19-21 dienomis Kauno Nemuno saloje, yra skirtas visai Kauno miesto bendruomenei bei miesto svečiams.

Skaityti daugiau...
 
Šaunūs bėgikų startai

dsc00659Gegužės 10 d. mūsų kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų XVII-ųjų sporto žaidynių lengvosios atletikos pavasario kroso pirmenybės. Nors iš ryto gamtos vaizdai vertė abejoti ar tai tikrai pavasaris, įdienojus saulutė ne tik nutirpdė naktį iškritusį sniegą, bet ir pakėlė bėgikų nuotaiką.

Skaityti daugiau...
 
Papildomas konkursas praktikoms lituanistinėse mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose

Informuojame, kad paskelbtas papildomas konkursas praktikoms lituanistinėse mokyklose, lietuvių bendruomenėse ir lituanistikos centruose. Daugiau...

 
Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtotvarkos aktualijos 2017“

2017 m. gegužės 4 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamtotvarkos aktualijos 2017“, kurioje savo idėjomis, įžvalgomis bei tyrimų rezultatais, nagrinėjant gamtotvarkos ir aplinkotvarkos problemas, dalinosi ne tik įvairių specialybių studentai bet ir dėstytojai.
Šiais metais kasmete tapusi konferencija pasižymėjo itin didele gausa dalyvių.
Konferencijai savo straipsnius pristatė ne tik Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos studentai, bet ir studentai iš Kauno kolegijos, Aleksando Stulginskio universiteto, Vysoká škola Karla Engliše (Čekija), Karelijos taikomųjų mokslų universiteto (Suomija), Anadolu universiteto (Turkija). Iš viso konferencijos metu buvo skaityti 38 pranešimai.

Skaityti daugiau...
 
Ąžuolo bandomųjų želdinių įveisimas Pakruojo miškų urėdijoje

img 0274Balandžio 28 d. Kolegijos kolektyvas dalyvavo paprastųjų ąžuolų - Lietuvos gamtos palikuonių bandomųjų želdinių įveisime Pakruojo miškų urėdijos Pakruojo girininkijoje. Įveista 2,5 ha bandomųjų želdinių (pasodinta 2,0 tūkst. sėklinės kilmės ir 0,9 tūkst. skiepytų ąžuolo sodinukų). 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 2 iš 77

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-26 11:47.

Paieška

Šiuo metu naršo

 61 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.