LithuanianEnglish (United Kingdom)
Administracija

Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj.,  LT-53101, Tel. 8-37-383082

El.paštas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.

Darbo valandos:I - IV 8.00 - 12 val., 12.45 - 17.00 val. V 8.00 - 12 val., 12.45 - 15.45 val.

Nr. Vardas Pareigos El.paštas
1 Dr. Vaidotas Lygis Direktorius Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
2 Dr. Loreta Semaškienė Direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
3 Dr. Remigijus Bakys Direktoriaus pavaduotojas plėtrai ir inovacijoms Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
4 Jonas Raila Ūkio tarnybos vadovas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
5 Rasa Žaltauskienė Finansų tarnybos vadovė Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
6 Sinilga Černulienė Informacinio centro vadovė Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
7 Eglė Morkūnienė Personalo skyriaus vedėja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
8 Inga Varnienė Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
9 Alma Gustienė Administratorė Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
10 Zita Petraitytė Bibliotekos vedėja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
11 Janina Metrikienė Archyvo vedėja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 152 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.