LithuanianEnglish (United Kingdom)
Profesinio mokymo skyrius
Laumėnų g. 1 Girionys, Kauno raj. LT-53101
Tel. 8-37-383082
Nr. Vardas Pareigos El.paštas
1 Nerijus Marcinkevičius vedėjas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
2 Ingrida Poškienė vedėjo pavaduotoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
3 Dr. Vytautas Bareika profesijos mokytojas - ekspertas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
4 Dr. Eduardas Dvaranauskas profesijos mokytojas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
5 Kristina Butkienė profesijos mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
6 Jolanta Čekanskienė vyr.mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
7 Natalija Daukšienė vyr.mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
8 Arūnas Jurkonis profesijos mokytojas - ekspertas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
9 Indrūnė Jarmuška mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
10 Vida Matuzevičienė mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
11 Nijolė Meškienė vyr.mokytoja
12 Gintaras Morkūnas profesijos mokytojas - metodininkas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
13 Henrikas Stravinskas profesijos mokytojas - ekspertas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
14 Jolanta Strebeikienė vyr. mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
15 Svetlana Šimkuvienė mokytoja Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
16 Vaiva Talat-Kelpšienė mokytoja metodininkė Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
17 Giedrius Vaičiukynas profesijos mokytojas - metodininkas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
18 Petras Vyšniauskas mokytojas metodininkas Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 152 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.