LithuanianEnglish (United Kingdom)
Kviečiame į parodą „ASMENYBĖ IR KNYGA“

Kilnojamoji paroda atidaryta rugsėjo 26 d. I aukšto fojė (ekspozicijų erdvėje). Paroda veiks iki lapkričio 1 d. Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį jei ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.

Viljamas Sarojanas

Skaitydami knygą mes tarsi įgyjame draugą, kuris nuskaidrina vienatvės valandas, išblaško liūdesį, atsako arba padeda rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Deja, neretai knygai pritrūksta laiko, jį „prarija“ televizorius, kompiuteris, o sielą deginantis nerimas dar labiau iššauga. Galbūt sunkesnė knygos skaitymo pradžia, tačiau vėliau visuomet atsiveria ta erdvė, kurioje gimsta stebuklas. Argi nenuostabu - perskaitai tą knygą, kuri tuo metu ir buvo labiausiai reikalinga, nes „atvėrė akis“, „užgavo“ tą stygą, kurios nebuvai apčiuopęs arba nugramzdino į susimąstymo akimirkas, kuriose slypėjo sprendimai.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekto „Asmenybė ir knyga“ rengėjai siūlo susipažinti su knygomis, kurios paliko ryškų pėdsaką garsių Lietuvos žmonių gyvenime. Lietuvoje plačiai žinomiems menininkams, žurnalistams, šou pasaulio atstovams, sportininkams pateikėme klausimus apie jiems didžiausią įspūdį palikusias knygas. Viliamės, jog šių žmonių asmenybės šviesa ir kitiems primins, o galbūt padės atrasti, skaitymo džiaugsmą.

 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 150 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.