LithuanianEnglish (United Kingdom)
Atvirų durų diena

KMAIK moksleivius kviečia į atvirų durų dieną

 

Kauno Miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija 2016 m. gruodžio 8 d. 10 val. kviečia į Atvirų durų dieną. Renginio metu pristatysime aplinkos inžinerijos bei miškininkystės ir kraštotvarkos fakultetus, studijų programas; bus demonstruojamos šiuolaikinės hidrotechninės statybos, „išmaniojo namo“, žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų, želdynų projektavimo ir įrengimo, sodininkystės, miškininkystės bei kitų sričių technologijos. Moksleiviai galės patys išbandyti kai kuriuos technologinius procesus (pavyzdžiui, į virtualią realybę perkeliantį kompiuterinį miško kirtimo mašinos simuliatorių, kraštovaizdžio modeliavimo sistemas ir kt.), taip pat turės progą pabendrauti su Kolegijos darbuotojais, gamyboje dirbančiais specialistais, studentais; papasakosime apie Kolegiją baigusių absolventų karjeros galimybes, perspektyviausias sritis, galimybes gauti įdomų ir gerai apmokamą darbą.
Atvirų durų dieną laukiami ne tik moksleiviai, bet ir mokytojai, tėveliai, kurie taip pat galės dalyvauti seminare „Žaliosios klasės ugdymo procese“.

Maloniai prašome atvyksiančias moksleivių grupes registruotis: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-24 05:30.

Paieška

Šiuo metu naršo

 170 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.