LithuanianEnglish (United Kingdom)
Svarsčio kilnojimo varžybos

Gruodžio 8 d. Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų XVII –ųjų sporto žaidynių svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų kolegijos komanda: Paulius Sereika, Mantas Valavičius, Julius Žygaitis, Eimantas Keleris, Mindaugas Skripkauskas ir Tadas Metrikis. Varžybose dalyvavo ir Pasaulio jaunimo čempionai broliai Otai, kurie atstovavo Šiaulių Valstybinę kolegiją, Lietuvos rinktinės narys Sergejus Kirilenka, atstovaujantis Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegiją ir dar keletas kandidatų į Lietuvos rinktinę.

Mūsų vaikinai nepabūgo tituluotų varžovų ir kovojo dėl kiekvieno įskaitinio taško asmeninėse ir komandinėse varžybose. Asmeninėse varžybose geriausią rezultatą pasiekė trečiakursis Mantas Valavičius. Jis iškovojo II vietą, nusileidęs tik jau minėtam šiauliečiui Otui. Ketvirtas šioje svorio kategorijoje liko Paulius Sereika. Savo svorio kategorijoje Mindaugas Skripauskas užėmė VI vietą, Eimantas Keleris ir Tadas Metrikis V vietą, Julius Žygaitis IV vietą. Komandinėje įskaitoje mūsų komanda nors ir būdama nepilnos sudėties ( komandą sudaro 8 žmonės) liko V vietoje. Gaila, kad paskutinę minutę 2 vaikinai į varžybas neišvyko.
Ir nors šiuo metu jau rudens semestro pabaiga, daug atsiskaitymų, tačiau šie varžybose dalyvavusieji vaikinai surado laiko ir galimybių. Dėkojame Jiems!

img 1551
img 1564a
img 1567a
 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-24 05:30.

Paieška

Šiuo metu naršo

 171 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.