LithuanianEnglish (United Kingdom)
Tarptautinis žemės ūkio simpoziumas 2017 m.

Kvietimas teikti pranešimų santraukas: 8-tasis Tarptautinis Žemės Ūkio Simpoziumas “AGROSYM 2017”
Terminas: 2017 m. balandžio 20 d.
Jahorina, 2017 m. spalio 5-8 d., Bosnija ir Hercegovina

 Pietų Sarajevo universiteto Agronomijos fakultetas (Bosnija ir Hercegovina), Belgrado universiteto Agronomijos fakultetas (Serbija) ir CIHEAM – Bario Viduržiemio jūros Agronomijos institutas (CIHEAM-IAMB, Italija), bendradarbiaudami su dvidešimt vienu tyrimų ir akademiniu institutu, 2017 m. spalio 5-8 d. organizuoja 8-tąjį Tarptautinį Žemės Ūkio Simpoziumą „AGROSYM 2017“, kuris vyks Jahorina kalnuose (netoli Sarajevo).

Agrosym 2017 apims septynias temines sritis: (1) Augalininkystė (2) Augalų apsauga ir maisto sauga (3) Organinė žemdirbystė (4) Aplinkos apsauga ir gamtos išteklių valdymas (5) Gyvulininkystė (6) Kaimo plėtra ir žemės ūkio ekonomika (7) Miškai ir agrarinė miškininkystė.

8-tasis Simpoziumas vyks nuostabiame Termag viešbutyje, įsikūrusiame Jahorina kalnuose, netoli Sarajevo. 7-tojo Agrosym metu per keturias dienas (2016 m. spalio 6-9 d.) dalyvavo daugiau kaip 1000 dalyvių iš 78 šalies ir buvo pristatyta daugiau kaip 1100 pranešimų.

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti ir pasinaudoti galimybe pristatyti savo neskelbtus mokslinius darbus. Oficiali Simpoziumo kalba yra anglų. Registracijos ir santraukų pateikimo terminas yra 2017 m. balandžio 20 d.

AGROSYM 2017 mokslinis komitetas išrinks geriausius žodinius bei stendinius pranešimus, kurių autoriai bus apdovanoti sertifikatais Geriausias žodinis pranešimas bei Geriausias stendinis pranešimas bei dovanomis.

Prašome pasidalinti šiuo Kvietimu teikti pranešimu santraukas su kolegomis bei draugais, kuriuos tai galėtų dominti.

Oficialus Simpoziumo tinklalapis: http://www.agrosym.rs.ba/index.php/en/

Kontaktai :
dėl papildomos informacijos nedvejodami kreipkitės į:
- Dr. Sinisa Berjan el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Pietų Sarajevo universitetas, Agronomijos fakultetas, arba
- Dr. Noureddin Driouech: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai CIHEAM- Bario Viduržiemio jūros Agronomijos institutas-Italija.

 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-26 11:47.

Paieška

Šiuo metu naršo

 64 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.