LithuanianEnglish (United Kingdom)
Baigėsi tarptautinė konferencija „KŪRYBINIAI PROCESAI ŽELDYNUOSE”

dsc 0735aKauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje baigėsi tarptautinė konferencija „KŪRYBINIAI PROCESAI ŽELDYNUOSE” ir ją lydėję renginiai (kraštovaizdžio objektų apžiūra Kauno apskrityje bei Erasmus paskaitos studentams).
Konferencijoje dalyvavo septyniolika užsienio šalių pranešėjų iš Latvijos, Lenkijos, Vengrijos ir Ukrainos bei mūsų tautiečiai. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas želdynų kūrimo procesui. Kadangi kūrybiškas požiūris į kraštovaizdžio projektavimą, apsaugą, tvarkymą, projektų viešinimą skatina funkcionalių, estetiškų erdvių atsiradimą mūsų gyvenamojoje aplinkoje, ši tema yra aktuali ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje.

Užsienio pranešėjų moksliniai straipsniai bus publikuoti Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos mokslo leidinyje „Miškininkystė ir kraštotvarka“ (ISSN 2345-0002). Leidinys PDF formatu bus patalpintas ir kolegijos tinklalapyje www.kmaik.lt balandžio mėnesio pabaigoje.
Kovo 3 d. vyko Erasmus paskaitos studentams. Dr. Madara Markova (Latvijos žemės ūkio universitetas) pristatė baigiamųjų studentų darbų pavyzdžius, projektavimo programas, darbo eigą (topografinės medžiagos analizę, klimato zonų vertinimą, augalų parinkimą, užsakovo poreikių indentifikavimą naudojant anketinę apklausą, konteksto analizės procesą). Sekančios paskaitos metu buvo nagrinėti Niujorko ir Vašingtono miestų želdynų kūrimo pavyzdžiai. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas lietaus surinkimo ir panaudojimo galimybių aptarimui.
Dr. Zsombor Boromisza (Szent – Istvan universitetas, Vengrija) pristatė kraštovaizdžio architektūros ir urbanistikos universitetines bakalauro, magistro bei daktaro studijų programas, trumpai papasakojo apie savo šalį. Vėliau studentai buvo supažindinti su įvairiais dirbtiniais ežerų tipais, funkcijomis, formomis, pakrančių želdinimo darbų eiga, augalų perkėlimo problemomis, vandens augalų parinkimo, sodinimo, telkinio priežiūros klausimais, bei naudojimo ekoturizmui galimybėmis.

dsc 0612a dsc 0632a
dsc 0642a dsc 0657a
dsc 0669a dsc 0682a
dsc 0702a dsc 0726a
dsc 0735a dsc 0768a
dsc 0800a dsc 0838a
 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 217 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.