LithuanianEnglish (United Kingdom)
Galiūnas 2017

img 1854 aKovo 15 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos studentai turėjo puikią galimybę pamatyti kokių rezultatų jėgos sporte galima pasiekti sistemingai ir kantriai kilnojant svarmenis – vyko jėgos trikovės konkursas- varžybos „Galiūnas 2017“.

 

 

 

Po svėrimo ir pramankštos sportininkai stojo į kovą su svoriais ir pačiu savimi. Pirmoji rungtis - štangos spaudimas gulint, antroji - pritūpti ir atsistoti su svoriu, trečioji atkelti svorį ištiesiant nugarą arba kitaip vadinama „mirties trauka“. Kadangi dalyvių neturėjome galimybės skirstyti į atskiras svorio kategorijas, skaičiuodami rezultatą pasinaudojome Wilks koeficientu, kuris parodo sportininko asmeninio svorio ir pasiekto rezultato santykį. Visose rungtyse kova vyko maždaug pagal tą patį scenarijų. Visose rungtyse nugalėjo jau trečiąjį kartą siekiantis „Galiūno“ titulo trečiakursis Nedas Leimonas, antrąją vietą iškovojo Andrius Kubilius, trečiąją - Rytis Kudevičius, nors spaudimo gulint rungtyje Ryčio vos neaplenkė Laimis Zienius. Susumavus trikovės rezultatus pasikeitimų neįvyko, titulą „Galiūnas 2017“ iškovojo ir auksiniu medaliu pasipuošė Nedas Leimonas, sidabro - Andrius Kubilius, bronzos - Rytis Kudevičius. Nedas dar ir pagerino vieną kolegijos rekordą, o kitą pakartojo.
Visas varžybas stebėjo ir nugalėtojams medalius įteikė „Galiūnė- 2016“ Jolanta Gudaitytė, kuri buvo pilna ryžto dalyvauti konkurse tarp merginų, tačiau neatvyko nei viena varžovė.
Už varžybų vykdymą ir teisėjavimą norėčiau padėkoti trečio kurso studentams Deividui Šemetai ir Rimvydui Žaliui.

Kūno kultūros dėstytojas Pertas Vyšniauskas

 img 1854 a img 1866a 
 img 1868a  img 1859a
   
 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 213 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.