LithuanianEnglish (United Kingdom)
Vizitas HAMK Taikomųjų mokslų universitete (Suomija)
There are no translations available.

Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros dėstytojas This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it balandžio 10–14 dienomis lankėsi Suomijoje, HAMK Taikomųjų mokslų universitete. Šis vizitas, skirtingai, negu dauguma kolegijos dėstytojų išvykų, buvo finansuojamas iš NordNatur programos lėšų.

Suomių studentams L. Daubaras skaitė paskaitas apie dabartinę kraštovaizdžio architektūros padėtį Lietuvoje, apie želdinimo verslo ypatumus. Taip pat buvo lyginamas suomių ir lietuvių požiūris į aplinkos tvarkymą ir introdukuotų augalų panaudojimą želdynuose. Buvo pastebėta, kad suomių kraštovaizdžio architektai vengia itin ryškių spalvų ar iššaukiančių formų augalų ir bando augalus pritaikyti prie esamų gamtinių sąlygų, o ne keisti sąlygas pagal norimą augalą.

Lyginant dekoratyvinių augalų kainas Lietuvoje ir Suomijoje, paaiškėjo, kad jos skiriasi nedaug, nors gyventojų pajamos šalyse labai skirtingos.

Daug laiko buvo skirta susipažinti su natūralia šios šalies gamtine aplinka, kurios poveikis atsispindi ir kraštovaizdžio architektų kūryboje.

L. Daubaras pakvietė HAMK universiteto dėstytojus atvykti į Girionis skaityti paskaitų Želdynų dizaino ir Sodininkystės programų studentams.

 dsc 0004  dsc 0083
 dsc 0103  dsc 0104
 dsc 0109  dsc 0107a
 

Page updated

Last Update: 2017-05-26 11:47.

Search

Current visitors

We have 102 guests online

Sponsors

Banner
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.