LithuanianEnglish (United Kingdom)
Festivalis - paroda „Flora EXPO LT 2017”

mano rekl. fb

Festivalis - paroda „Flora EXPO LT 2017”, vyksiantis šių metų gegužės 19-21 dienomis Kauno Nemuno saloje, yra skirtas visai Kauno miesto bendruomenei bei miesto svečiams.

Parodos metu bus pristatomos naujausios želdinių priežiūros ir įrengimo technologijos, gražiausios gėlės, krūmai, medeliai, poilsiui bei vaikų žaidimams skirti įrenginiai, sodo puošybos elementai ir t.t. Taip pat stenduose vyks įrangos demonstracijos. Edukacijų zonoje lankytojai galės klausyti paskaitas bei gauti įvairias aplinkos įrengimo bei priežiūros konsultacijas (sužinos, kas kenkia sodui, kodėl kaimyno sklype žolė žalesnė, kuo naudingos piktžolės). KMAIK stende iš anksto užsiregistravę lankytojai bus konsultuojami įvairiais sklypo želdinimo klausimais. Konsultuos Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros dėstytojai - želdynų specialistai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Ingė Auželienė, Tautvydas Gurskas ir Vaida Vaitkutė Eidimtienė.
Darželinukams ir mokiniams skirta gegužės 19 d. Vyks įvairūs užsiėmimai apie augalus, sėklas, natūralias arbatas, vabalus, grybus bei kvapus, kuriuose kaip visada aktyviai talkins įvairių specialybių KMAIK studentai.

su valtimi p1050613
dsc 0743 p1050677
 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-26 11:47.

Paieška

Šiuo metu naršo

 157 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.