LithuanianEnglish (United Kingdom)
Pasiektas Lietuvos rekordas!

Gegužės 30 dieną Lietuvos komanda, vadovaujama kolegijos lektoriaus Arūno Jurkonio dalyvavo atvirąjame Latvijos medkirčių profesinio meistriškumo čempionate.

Dalyvių susirinko nedaug, tačiau jų pasiekimai tikrai aukšti – Estijai atstovavo du 2006 metų pasaulio čempionai, Latvijai – 2008 metų pasaulio čempionate 9-ąją vietą laimėjusi komanda, o Lietuvai - vis geresnius rezultatus rodantys kolegijos studentai: miškininkystės I kurso studentas Gediminas Stasiūnas, rekreacijos III kurso studentas Povilas Penkaitis, miškininkystės neakivaizdinio IV kurso studentas Gintaras Karpavičius bei kolegijos auklėtinis Kupiškio urėdijos Alizavos girininkijos girininko pavaduotojas Romas Balčiūnas.
Lietuvos komandos nariai įtemptoje kovoje sugebėjo laimėti net tris pirmąsias vietas iš penkių rungčių: puikiai pasirodė G. Karpavičiaus – jis kombinuoto pjaustymo rungtyje surinko 198 taškus ir pasiekė naują Lietuvos rekordą, taip pat laimėjo šakų genėjimo rungtį. G. Stasiūnas buvo pirmas grandinės keitimo rungtyje, P. Penkaitis liko trečias medžio pjovimo ir kombinuoto pjaustymo rungtyse, o R. Balčiūnas užėmė trečiąją vietą šakų genėjimo rungtyje.
Bendroje įskaitoje P. Penkaitis užėmė aukštą 2-ąją vietą, Gintaras Karpavičius liko 5-tas, G. Stasiūnas 6-tas, R. Balčiūnas 9-tas.
Penktadienį (2009 06  03) Lietuvos komanda dalyvaus Estijos atvirąjame medkirčių čempionate.