LithuanianEnglish (United Kingdom)
G. Stasiūnui medaliai ir iš Estijos

Birželio 5 d. Lietuvos komanda, vadovaujama kolegijos lektoriaus Arūno Jurkonio dalyvavo atvirąjame Estijos medkirčių profesinio meistriškumo čempionate, kuriame varžėsi 25 medkirčiai iš Suomijos, Latvijos, Lietuvos ir Estijos.

Čia vėl puikiai pasirodė kolegijos miško ūkio specialybės I kurso studentas Gediminas Stasiūnas. Medžio kirtimo rungtyje jis surinko 658 taškus (iš 660) ir laimėjo II vietą tarp 25 dalyvių. Nors šakų genėjimo rungtyje Gediminas skubėdamas suklydo ir prarado 60 taškų, tačiau tai jam nesutrukdė jaunių tarpe (iki 21 metų) iškovoti  pirmą vietą ne tik šioje rungtyje, bet ir  bendroje įskaitoje. G. Stasiūnas džiaugėsi ne tik užimta I vieta, bet ir rėmėjų įteiktais prizais – grandininiu pjūklu Jonsered 2145, kombinuotu bakeliu bei universalia grandine.
Bendroje (profesionalų ir jaunių) įskaitoje laimėjo suomis J. Laatikainen, kolegijos auklėtinis R. Balčiūnas  buvo 10-as, G. Stasiūnas – 11-as, miškininkystės neakivaizdinio skyriaus IV kurso studentas  G. Karpavičius  - 14-as.
Kitos medkirčių varžybos numatytos rugsėjo mėn. Baltarusijoje.

 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-26 11:47.

Paieška

Šiuo metu naršo

 82 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.