LithuanianEnglish (United Kingdom)
Sodybų tvarkymo ir apželdinimo pagrindų kursai

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje 2016 m. lapkričio 12, 19 dienomis organizuojami kvalifikacijos tobulinimo kursai „Sodybų aplinkos formavimas“.

Kursai vyks adresu: Liepų g. 1, Girionys, Kauno r., trukmė – 16 val. Kursų pradžia – 2016 m. lapkričio mėn. 12 d., 10 00. val.
Kursų kaina vienam asmeniui: 80,00 EUR (20 EUR – registracijos mokestis, 60 EUR – kursų kaina).

Norinčius dalyvauti kursuose prašome iki 2016 m. lapkričio mėn. 10 d. užsiregistruoti dalyvavimui juose. Asmenys registruojami dalyvavimui kursuose po to, kai: elektroniniu paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai perduodami dalyvio (vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, kontaktinis telefonas, elektroninio pašto adresas) ir mokėtojo (kai už kursus apmoka ne dalyvis) duomenys (pavadinimas, juridinis adresas, juridinio asmens, PVM mokėtojo kodas) ir sumokamas registracijos mokestis.

Už kursus prašome sumokėti iki 2016 m. lapkričio mėn. 10 d. (mokant registracijos mokestį, galima sumokėti ir už kursus). Sumokėjus už kursus ir atsisakius dalyvauti ar juose nesudalyvavus, grąžinamas sumokėtas mokestis už kursus. Sumokėtas registravimo mokestis negrąžinamas. Kursų baigimo pažymėjimą įteiksime kursų pabaigoje.
Išsamią kursų programą galite peržiūrėti čia


Informacija teikiama telefonu: 8-685-84542  arba el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-04-21 10:35.

Paieška

Šiuo metu naršo

 58 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.