LithuanianEnglish (United Kingdom)
Atidarytos naujos Aplinkos inžinerijos fakulteto patalpos ir atvertos renovuotos sporto salės durys

Svečiams, atvykusiems į Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimą,  ir kolegijos bendruomenei  direktorius dr. A. Tebėra  pristatė kolegijos veiklą ir perspektyvas. Taip pat buvo atidarytos naujos Aplinkos inžinerijos fakulteto patalpos, Aplinkotyros laboratorija bei renovuota sporto salė.

Naujus mokslo metus Girionyse pradėjusiems Aplinkos inžinerijos fakulteto studentams pagerėjo mokomoji bazė. Naujai įrengtoje Aplinkotyros laboratorijoje moderni laboratorinė įranga, kompiuterinė technika tarnaus  studentų praktiniams darbams bei tiriamajai veiklai. Lektorė Asta Doftartė demonstravo vokiečių firmos Rinttech prietaisą ARBOTOM, skirtą puviniui ir vidiniams pažeidimams augančiuose medžiuose nustatyti.  Miškininkystės katedros vedėjas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai supažindino su kompiuterine programa PuMe II, skirta pušies ir eglės medynų augimo ir formavimosi amžiaus eigoje nagrinėjimui ir taikomų ūkinių priemonių modeliavimui. Lektorė Sinilga Černulienė pristatė spektrofotometrą.

Vasario 12 d. duris atvėrė renovuota sporto salė. Renovacijai lėšos gautos inicijavus projektą “Sporto salės renovacija”. Dabar kolegijos sporto salė atitinka varžyboms keliamus reikalavimus. Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Mykolas Kačkanas pasidžiaugė modernizuota sale, palinkėjo sportinių pergalių, svečiai išbandė savo taiklumą, mėtydami kamuolį į krepšį.


 
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.