LithuanianEnglish (United Kingdom)
KMAIK rinktinė varžėsi Italijoje

KMAI kolegijos rinktinė gegužės 21-25 d. Italijoje vykusiame XXIII –ajame Europos šalių miškininkystės studentų profesinio meistriškumo čempionate tarp 15 komandų užėmė penktą vietą.

Kolegijos geriausi miškininkai: studentai Andrius Mockus, Tadas Guzevičius, Šarūnas Alesius ir profesinio mokymo skyriaus moksleivis Modestas Duličius, vadovaujami dėstytojų Arūno Jurkonio ir Nerijaus Marcinkevičiaus vaizdingame Italijos Alpių kalnų slėnyje įsikūrusiame Burgusio miestelyje varžėsi įvairiose miškininkystės, medkirčių ir sporto rungtyse. Pirma varžybų diena komandai buvo sėkmingiausia: miškininkystės komandinėje rungtyje studentai užėmė 4-tą vietą, o sportinėse rungtyse tapo prizininkais (trečia vieta).
Per kitas dvi dienas medkirčių sporto rungtyse geriausiai sekėsi Andriui Mockui, kuris bendroje įskaitoje po 5 rungčių užėmė aukštą 7-tą vietą (tarp 60 dalyvių). Šarūnas Alesius buvo 19-tas, Tadas Guzevičius 26-tas, o Modestas Duličius 36-tas. Komanda techninėse rungtyse liko 6-ta.
Laisvalaikiu gėrėjomis nuostabiais Alpių vaizdais, susipažinome su Pietų Tirolio regiono kultūra, bendravome su kitų šalių komandomis, šaudėme iš lanko.
XXIV-tasis čempionatas 2015 m. vyks Estijoje (Luua).