LithuanianEnglish (United Kingdom)
Miškų ūkio III kurso studentas Andrius Mockus 13-tas pasaulyje

Š. m. rugsėjo 10-13 d. miškų ūkio III kurso sudentas Andrius Mockus Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo Pasaulio medkirčių čempionate, kuris vyko vaizdingame Šveicarijos Brienzo miestelyje. Lietuvos rinktinę lydėjo lektoriai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Jaunių grupėje (iki 24 m. amžiaus), kurioje startavo  dalyviai iš 23 pasaulio šalių, Andrius varžybas pradėjo labai neblogai (užimta 7-ta vieta grandinės keitimo rungtyje). Po jos iš karto sekė kombinuoto pjaustymo rungtis: čia Andriaus ranka sudrebėjo pradedant pjauti pirmą rąstą iš ‚viršaus“, todėl užimta 16-ta vieta. Po šios nesėkmės dar neatsigavęs Andrius dar labiau suklydo tikslaus pjaustymo rungtyje (įpjovė į „lentą“), todėl čia užėmė tik 20-tą vietą.
Kitą dieną varžybos tęsėsi medžio pjovimo aikštelėje. Čia Andrius 18 m stiebą, įtvirtintą specialiame laikiklyje, sugebėjo nuversti 18 cm tikslumu - jo nupjautas medis nukrito 18 cm atstumu nuo už 15 m įkaltos gairelės (užimta 8-ta vieta).
Paskutinė, šakų genėjimo rungtis vyko trečios dienos popietę. Čia jauniai į startą stojo kartu su profesionalais, o šakas pradėjo genėti mažiausiai taškų po 4 rungčių surinkę dalyviai. Andrius suklydo tik kartą – paliktas per ilgas šakos kelmelis – ir praradęs 20 taškų užėmė garbingą 8-tą vietą, o bendroje įskaitoje liko 13-tas, aplenkęs ne tik kaimynus (latvį, baltarusį), bet tolimesnių šalių atstovus: japoną, anglą, norvegą....... O čempionu tapo Austrijos atstovas Morgenstern Mathias.
Profesionalų tarpe Lietuvai atstovavo buvę kolegojos studentai Romas Balčiūnas, Gediminas Stasiūnas, Gintaras Karpavičius. Geriausiai iš jų sekėsi R. Balčiūnui: bendroje įskaitoje užimta 17-ta vieta (tarp 83 dalyvių) ir  5-ta vieta šakų genėjimo rungtyje.
Organizatoriai pasirūpino, kad dalyviai po varžybų galėtų pailsėti, atsipalaiduoti, todėl laisvu nuo varžybų metu daug keliavome: garlaiviu plaukiojome Brienzo ežere, aplankėme gretimus kurortinius miestelius, garvežio tempiamu traukinuku užkilome net į 2400 m aukščio kalną.                                   

Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempioanatas Pasaulio medkirčių čempionatas
Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempionatas
Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempionatas
Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempionatas Pasaulio medkirčių čempionatas
 Pasaulio medkirčių čempionatas  Pasaulio medkirčių čempionatas  Pasaulio medkirčių čempioanatas
 Pasaulio medkirčių čempioanatas  Pasaulio medkirčių čempioanatas  Pasaulio medkirčių čempioanatas
     
     
     
     

Lektorius Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.