LithuanianEnglish (United Kingdom)
Miškininkystės studentų sėkmė Estijoje

Gegužės 20-23 d. Estijoje (Luua) vykusiame XIV-ame Europos šalių miškininkystės studentų profesinio meistriškumo čempionate, į kurį susirinko 17-os šalių atstovai, dalyvavo ir KMAI kolegijos komanda: III kurso miškų ūkio specialybės studentas Tadas Guzevičius ir I kurso studentai Robertas Kivėnas, Antanas Brunevičius, Rytis Kudevičius. Komandos varžėsi miškininkystės ir medkirčių rungtyse.                                

Miškininkystės daugiakovė susideda iš 15 rungčių - čia reikia atpažinti medžius ir gyvūnus, nustatyti ligas ir kenkėjus, apskaičiuoti medžio, stiebo ar rąsto tūrį, įvertinti šlaito nuolydį bei atlikti kitas spec. užduotis - ir visa tai padaryti be jokių pagalbinių priemonių (lentelių, žinynų, skaičiuotuvų….). Kaip jau įprasta, paskutiniame punkte tenka parodyti pirmosios pagalbos teikimo nukentėjusiam įgūdžius. Beje, čia laukė staigmena – vienu metu pagalbą teikti teko net 4-iems nukentėjusiems. Kolegijos komanda puikiai susitvarkė su visomis užduotimis ir pasiekė įspūdingą rezultatą - pirmą kartą lamėjo II-ą vietą.

Medkirčių rungtyse dalyviai varžėsi tiek komandinėje, tiek ir individualioje įskaitoje Čia maloniai nustebino Tadas Guzevičius, absoliučioje įskaitoje su pjūklu Husqvarna 756XP  laimėjęs II-ą vietą (tarp 68 dalyvių), o šakų genėjimo rungtyje iškovojęs aukso medalį (medžio vertimo rungtyje  4-as, tikslaus pjaustymo – 6-as).

Pasiruošti varžyboms padėjo lektoriai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Artimiausios varžytuvės – tai Baltijos šalių miškininkystės profesinio meistriškumo varžybos Girionyse (birželio 5-6 d.), kuriose dalyvaus Estijos ir Latvijos jaunieji miškininkai.

 

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos studentai – Europos vicečempionai! Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos studentai – Europos vicečempionai!  
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos studentai – Europos vicečempionai! Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos studentai – Europos vicečempionai!  
     

Lektorius, profesijos mokytojas ekspertas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  

 
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.