LithuanianEnglish (United Kingdom)
ERASMUS IP
Apie programą

Erasmus intensyvi programa (toliau - IP) - trumpa (nuo 2 iki 6 savaičių) studijų programa, suburianti mažiausiai trijų dalyvaujančių šalių aukštojo mokslo institucijų studentus ir dėstytojus.

 

Veiklos tikslai:

- paskatinti efektyvų ir daugiatautį specialiųjų kursų, kurie nėra įtraukti į standartines studijų programas, dėstymą;

- sudaryti sąlygas studentams ir dėstytojams kartu dirbti tarptautinėse grupėse šitaip gaunant naudos iš specialių mokymosi ir mokymo sąlygų, kurios neprieinamos vienoje institucijoje, bei įgyti naują požiūrį į studijuojamą dalyką;

- suteikti galimybę pažvelgti į studijuojamą discipliną iš naujos perspektyvos, pasidalinti patirtimi apie mokymo turinį ir studijų programų metodiką, išmėginti dėstymo metodus tarptautinėje auditorijoje.

IP gali būti vienkartinė veikla arba kartojama kelis metus iš eilės (finansuojamas ne ilgesnis kaip trejų metų iš eilės laikotarpis, paraiška turi būti teikiama kas metus).
Intensyvios programos nėra skirtos mokslo tiriamajai veiklai ar konferencijoms, bet tik naujiems, nestandartiniams mokymosi galimybių tobulinimo, dalyvaujančių dėstytojų ir studentų įgūdžių lavinimo ir pan. intensyviems kursams.

 

  • Programa turėtų pasižymėti tokiomis savybėmis:

 

  • Dėstytojų ir studentų santykis turi užtikrinti aktyvų auditorijos dalyvavimą ir skatinti studijų programos tobulinimo elementą, numatytą IP įgyvendinime;
  • IP turėtų būti integruota į dalyvaujančių studentų studijų programą, o IP, kuri studentams yra visiškai pripažįstama (įskaitoma), yra ypač skatinama.
  • Siekiant padidinti IP europietišką poveikį, prioritetas bus teikiamas daugiau nei trijų šalių dalyvavimą numatančioms IP; 
  • Ypatingas dėmesys bus skiriamas IP tokių disciplinų, kurias studentams nelabai patogu ilgiau studijuoti užsienyje;
  • Taip pat akcentuojamos ir IP, kurios padeda skleisti žinias sparčiai kintančiose ir naujose srityse.

 

Paraiškų pateikimas

Institucija, koordinuojanti Erasmus IP projektą, visų partnerių vardu turi pateikti paraišką savo šalies Nacionalinei agentūrai (Lietuvoje - Švietimo mainų paramos fondui). Visos aukštojo mokslo institucijos, dalyvaujančios IP, privalo turėti Erasmus universiteto chartiją.

Paraiškų atranką vykdo Nacionalinė agentūra IP koordinuojančioje šalyje (Lietuvoje - Švietimo mainų paramos fondas), skelbdama kvietimą teikti paraiškas kartu su Mokymosi visą gyvenimą programos bendruoju kvietimu teikti paraiškas.

Patvirtinto Erasmus IP projekto dalyvių (studentų ir dėstytojų) atranką vykdo IP partnerių konsorciumas.

Pilna informacija apie dalyvavimo sąlygas ir prioritetus pateikiama atitinkamų akademinių metų bendrajame kvietime teikti paraiškas bei papildomuose nacionaliniuose kvietimuose.

 


Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-24 05:30.

Paieška

Šiuo metu naršo

 90 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.