LithuanianEnglish (United Kingdom)
Atsiliepimai ir įspūdžiai
Vizitas Turkijos Anadolu universitete

Socialinių-humanitarinių mokslų katedros docentė Dalia Perkumienė pagal ERASMUS+ dėstytojų mainų programą nuo 2015-04-09 iki 2015-04-16 Turkijos Anadolu universitete skaitė paskaitų ciklą tema "Tarptautinės privatinės teisės aktualijos", susitiko su teisės fakulteto dekanu Prof. dr. Yuksel Kocadoru bei  Ekonomikos fakulteto Tarptautinių santykių vadovu Dr. Erhan Akdemir. Vyko susitikimai su universiteto akademine bendruomene, lankytasi tarptautiniame skyriuje, universiteto bibliotekose, socialiniu partneriu įmonėse. Susitikimu metu kalbėta dėl tolesnio bendradarbiavimo galimybių, vykdant studentų bei dėstytojų mainų veiklą, inicijuojant bendrus projektus, o taip pat tartasi dėl mokslinių straipsniu publikavimo galimybių.

Anadolu universitete Anadolu universitete  
     
     
 
Vizitas pagal ERASMUS+ dėstytojų mainų programą

Kraštovaizdžio architektūros ir rekreacijos katedros lektoriai Ingė Auželienė, Vaida Vaitkutė Eidimtienė ir Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai pagal ERASMUS+ dėstytojų mainų programą nuo 2015-03-22 iki 2015-03-27 viešėjo didžiausiame Vengrijos Corvinus universitete, Budapešte.

Skaityti daugiau...
 
Vizitas Vroclavo aplinkos ir gamtos mokslų universitete

Rugsėjo 22-26 dienomis Nekilnojamojo turto kadastro katedros dėstytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai lankėsi Vroclavo aplinkos ir gamtos mokslų universitete (Lenkija). V. Stravinskienė Aplinkos inžinerijos ir geodezijos fakulteto studentams skaitė paskaitas tema „Žemės sklypų formavimo – pertvarkymo projektų racionalumo vertinimas“.

Skaityti daugiau...
 
Vizitas Latvijos žemės ūkio universitete

Rugsėjo 22 – 26 dienomis Nekilnojamojo turto kadastro katedros dėstytojos Edita Abalikštienė ir Kristina Javaitienė lankėsi Jelgavoje esančiame Latvijos žemės ūkio universitete, Žemėtvarkos ir geodezijos katedroje.

Skaityti daugiau...
 
Įspūdžiai iš Danijos

KMAIK miško ūkio specialybės 1 kurso studentai Simona Nargelavičiūtė, Julius Eidrigevičius, Liutauras Šauklys, Rimgailė Matulionytė, Martynas Laukys, Lukas Krencius ir Karolis Kimbirauskas pagal NORDNATUR programą dalyvavo intensyviuose kursuose  „Wildlife management in densely populated areas“ nuo 2014-03-22 iki 2014-04-12.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Paskutinis >>

Puslapis 1 iš 2

Puslapis atnaujintas

Last Update: 2017-05-22 06:12.

Paieška

Šiuo metu naršo

 183 svečių 

Mūsų partneriai

Reklaminis skydelis
About us
Not only this,
  • Cell Phone Jammers
  • Cell Phone Blocker
  • As a result, the fat that you intake is not absorbed by your body.