Medelynas

54 ha medelynas įkurtas 1958 metais. Medelyne atvirame grunte pagal europines technologijas, naudojant danų firmos „Egedal“ mašinų ir mechanizmų kompleksą bei modernią laistymo sistemą auginami sodmenys miškui atkurti, urbanistiniai sodmenys ir kalėdiniai medeliai. Auginami daugiau kaip 200 taksonų sodmenys. Dekoratyviniai sodmenys realizuojami su atvira šaknų sistema, su žemės gumulu, arba pasodinti vazonėliuose.
Medelynas yra vienas iš svarbiausių mokymo objektų, kuriame studentai mokomųjų ir specializacijos praktikų metu susipažįsta su sumedėjusių augalų sėklų paruošimu sėjai, dirvos įdirbimo, sėjimo, mulčiavimo, laistymo, tręšimo, piktžolių naikinimo, sodmenų tankumo reguliavimo, šaknų pakirtimo, sėjinukų iškasimo, rūšiavimo, persodinimo, transportavimo ir laikymo pažangiausiomis technologijomis bei naudojamais mechanizmais. Akivaizdus efektas – stambių medelių specialiu traktoriumi „Bobcat“ iškasimas su dideliu žemės gumulu ir sodinimas želdiniuose.
Be to, studentai išmoksta įvairiais būdais skiepyti bei dauginti gyvašakėmis įvairių rūšių ir formų sumedėjusius augalus.
Tai labai svarbus objektas studentų specializacijos ir mokomosioms praktikoms bei daliai praktinių darbų atlikti.