Pavasario krosas

Pirmosios į startą stojo merginos kurios įveikė 500 m. nuotolį. Visas prizines vietas užėmė Vilniaus kolegijos bėgikės: kandidatė į Olimpinę rinktinę Ieva Serapinaitė, Monika Petrauskaitė, Almina Mickutė. Iš mūsiškių geriausiai pasirodė Danutė Pašilytė. Komandinėje įskaitoje pirmoji vieta teko Vilniaus kolegijai, antroji Šiaulių Valstybinė kolegija, trečioji Kauno kolegija.
Vaikinai rungtyniavo 1000 m. nuotolyje. Pirmasis finišavo šiaulietis Donatas Pavolis, antras Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentas Rimvydas Alminas, trečias mūsiškis Laurynas Gedvilas. Mūsų komandą atstovavo Tomas Apanavičius, Marijonas Gibavičius, Aurimas Petryla, Vlada Banys, Donatas Šniukšta, Mindaugas Bakševičius. Komandinėje įskaitoje pirmieji Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegija, antroji Vilniaus kolegija, trečioje Šiaulių Valstybinė kolegija. Mūsų vaikinai liko ketvirtoje vietoje.