Futbolistams sidabras

Lapkričio 20 d. startavo Lietuvos kolegijų 19- ųjų sporto žaidynių salės B grupės futbolo varžybos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius – Klaipėdos ir Vilniaus. Mūsų komanda žaidė Vilniaus pogrupyje ir užėmė jame II vietą bei pateko į finalines varžybas. Finalinės varžybos įvyko Kauno kolegijoje. Pirmosiose rungtynėse mūsiškiai susitiko su Kauno technikos kolegijos vaikinų komanda. Kova vyko įteptai ir atkakliai. Pirmieji įvartį pelnė mūsiškai, vėliau varžovai išlygino ir persvėrė rezultatą, po to vėl mūsiškiai išlygino. Pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 3:3. Antrasis kėlinys prasidėjo mūsų vaikinų atakomis ir pelnytais 2 įvarčiais, bet varžovai po mūsų klaidų vėl išlygino ir persvėrė rezultatą bei iškovojo pergalę.

Antrosiose rungtynėse jėgas išmėgino Šiaulių valstybinė kolegija ir Kauno technikos kolegija. Čia pergalę vėl šventė kauniečiai.

Trečiose varžybose susitiko mūsiškiai ir šiauliečiai. Pirmame kėlinyje vyko apylygė, kuri baigėsi vieno įvarčio mūsų vaikinų persvara. Antrame kėlinyje aikštelėje šeimininkavo mūsiškiai, kurie ir iškovojo pergalę.

Taigi čempionais tapo Kauno technikos kolegijos vaikinai, antrąją vietą iškovojo mūsų KMAIK vaikinai, trečioje liko Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinai.

Mūsų KMAIK komandai atstovavo: Martynas Matijoška, Mantas Modestaitis, Dainius Tumėnas, Jonas Austrevičius, Simonas Moksvytis, Kazimieras Kairevičius, Martynas Blažys, Paulius  Bikneris, Viktoras Černenko.