2018/2019 m.m. tvarkaraščiai



MIŠKININKYSTĖS IR KRAŠTOTVARKOS FAKULTETAS

 

Nuolatinės studijos 

Miško ūkio specialybės I kursas | II kursas | III kursas

Sodininkystės specialybės  I kursas II kursas III kursas 

Želdynų dizaino specialybės I kursas | II kursas; II kurso praktikos | III kursas 

Mokymosi proceso grafikas 2018-2019 m.m.

 

Želdynų dizaino studijų programos baigiamųjų darbų gynimas - 2019 m. birželio 13 d. 

Sodininkystės studijų programos baigiamųjų darbų gynimas - 2019 m. birželio 11 d.

Baigiamasis miškininkystės teorinis egzaminas (NL+I): teorinė dalis 2019 m. birželio 11 d.

Praktiniai miškininkystės egzaminai miške  2019 m. birželio 12 – 13 d.

Diplomų įteikimo šventė – 2019 m. birželio 27 d.

 

Ištęstinės studijos

Miško ūkio specialybės I kursas | II kursas | III kursas | IV kursas

Želdynų dizaino specialybės I kursas | II kursas | III kursas | IV kursas 

Sodininkystės specialybės I kursas | II kursas| III kursas 

Mokymosi sesijų grafikas 2018-2019 m.m. 

 

Želdynų dizaino studijų programos baigiamųjų darbų gynimas - 2019 m. birželio 13 d. 

Sodininkystės studijų programos baigiamųjų darbų gynimas - 2019 m. birželio 11 d.

Baigiamasis miškininkystės teorinis egzaminas (NL+I): teorinė dalis 2019 m. birželio 11 d.

Praktiniai miškininkystės egzaminai miške 2019 m. birželio 12 – 13 d.

Diplomų įteikimo šventė – 2019 m. birželio 27 d.

APLINKOS INŽINERIJOS FAKULTETAS

 

Nuolatinės studijos 

Nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų specialybės I kursas | II kursas | III kursas

Hidrotechninės statybos specialybės I kursas | II kursas | III kursas

Žemėtvarkos specialybės I kursas | II kursas | III kursas

Mokymosi proceso grafikas 2018-2019 m.m.

 

 

Ištęstinės studijos

Nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų specialybės I kursas | II kursas| III kursas | IV kursas

Hidrotechninės statybos specialybės I kursas | II kursas| III kursas | IV kursas

Žemėtvarkos specialybės I kursas | II kursas| III kursas | IV kursas

Mokymosi sesijų grafikas 2018-2019 m.m.