UAB “Soltra”

UAB “Soltra” įkurta 1993m. Bendrovė šiuo metu užima tvirtą poziciją dekoratyvinių augalų auginimo bei prekybos srityje. Ilgametė bendradarbiavimo patirtis su vedančiaisiais Vokietijos ir Olandijos medelynais, leidžia pasiūlyti vieną didžiausių augalų asortimentų Lietuvoje.
Bendrovė yra suinteresuota vėl atgimstančių želdinimo tradicijų plėtote. Turėdami ilgametės patirties ir dėka sukaupto žinių bagažo, bendrovės darbuotojai organizuoja seminarus, teikia profesionalias konsultacijas įvairiausiais – su augalais bei želdinimu susijusiais klausimais.
Dalyvaudami parodose, konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir kitose, gilias tradicijas želdinimo srityje turinčiose šalyse, bendrovės personalas yra susipažinęs su naujausiomis augalų auginimo bei želdinimo tendencijomis.
Želdynų dizaino specialybės studentai čia atvažiuoja kompleksinių mokomųjų praktikų metu susipažinti su medelyno augalų asortimentu, pažangiomis idėjomis, augalų apsaugos priemonėmis, pakartoti dendrologines žinias, pasigrožėti pavyzdine medelyno tvarka. Dalis studentų čia atlieka ir specializacijos praktiką.